
Dugnad 22. april kl. 10:00!
Det er lange tradisjoner for at klubbens medlemmer tar del i arbeidet med å få banen klar for spill. I år blir det «Closest to the pin» konkurranse og mulighet for å vinne OGK-putter.
Det er lange tradisjoner for at klubbens medlemmer tar del i arbeidet med å få banen klar for spill. I år blir det «Closest to the pin» konkurranse og mulighet for å vinne OGK-putter.
Sesongen er i anmarsj og våre aktive medlemmer får også i år anledning til å kjøpe rabatterte greenfeebilletter som de kan bruke på å invitere sine gjester hit.
Det blir som kjent ikke gjennomført ekstraordinært årsmøte 21. mars. Etter planen vil møtet bli holdt før sommerferien.
Sommerens juniorkurs for barn og unge er klare for påmelding. Kursene er for alle uavhengig om man er medlem i Oslo Golfklubb eller ikke. Kursopplegget er noe endret fra tidligere år.
Ordinært årsmøte i klubben ble avholdt tirsdag 7. mars. Peisestuen i klubbhuset var fullsatt av engasjerte medlemmer.
Årets første utgave av OGK Nytt er klart for lesing. Her får du oversikt over mye av det som skjer i tiden frem mot baneåpning.
Klubbens ordinære årsmøte avholdes tirsdag 7.mars klokken 18:00 i klubbhuset på Bogstad. Årsmøtedokumentet er nå klart.
Nærmere 200 av klubbens medlemmer fant veien til informasjonsmøtene om klubbhusets fremtid. Medlemmene fikk informasjon om klubbhuskomiteens arbeid og om prosessen videre.
Hjertelig velkommen til klubbens nye sider. Nye oslogk.no er responsiv og vil således tilpasse seg mobil, nettbrett og desktop.
Start oppvarmingen til årets sesong med en gjennomgang av grunnteknikken for de ulike golfslagene. .